"راز شگفت آور رشد موفقیت آمیز

فروشگاه اینترنتی در جهان!"

یاد بگیرید برای رفع این 1 اشتباه و فروش مسکن شما متوقف خواهد شد .

این اشتباه در یک صبح معمولی اتفاق می افتد. شما از خواب بیدار می شوید، به سراغ کامپیوتر خود می روید و در ایمیل ها جستجو می کنید. شما به چند مشتری با سفارشات کمک می کنید، به یک تامین کننده برسید و بازاریابی فیس بوک خود را بررسی کنید.

شما می دانید که فروشگاه شما می تواند بیشتر از آنچه انجام می دهد انجام دهد، اما رشد آن، مانند رانندگی کردن یک جاده تاریک بدون چراغ، هیچ علائم و نقشه ای می باشد .

بزرگترین مانعی که شما را از رشد سریع بازمی دارد، سردرگمی شما از کاری است که باید انجام دهید. شما یک لیست از منابع محصول، حمل و نقل، طرح های وب سایت، سفارشات مشتری، وبلاگ نویسی، مسابقات، فیس بوک دارید . هرگز به پایان نمی رسد.

این استرس زیادی است که به تنهایی شما را از پا در می آورد. برای مقابله با مسائل دشوارتر، احساس فشار را به دنبال روندها و استراتژی های جدید در ترس از افتادن پشت سر می گذارید. اما شما پول خرج کردن برای

فروشگاه آنلاین، برنامه Shopify و تبلیغاتی که سود ندارند، اشتباه است.

این زمان برای متوقف کردن پرواز نابینا و لیزر هدف سود شما است

در حالی که فروشگاه

Shopify را در سراسر جهان بهینه سازی می کند، به طور مداوم 20٪ فعالیت هایی را که می بینم  و 80٪ سود فروشگاه را به خود جذب می کنند. چالش برای شما مهمترین کاری است که انجام می دهید - و این کار درستی است - تا ماه های بعد به این چالش بپردازید.

آیا می خواهید در مورد چگونگی رشد خود در فروشگاه خود بیاموزید؟ من صاحبان فروشگاه را اغلب در تلاش یک چیز در اینجا و چیز دیگری وجود دارد تنها به منظور دریافت یک سر و صدا از فروش نا امید.

شما می توانید خود را از بین ببرید و همه شیوه های جذب افراد بیشتری را در فروشگاه خود بیابید و آنها را خریداری کنید. بسیاری از مردم آن را در یک یا دو سال انجام داده اند.

مشکل این است که هر روز فروشگاه شما کم کار می کند یکی دیگر از روزهایی است که شما از فروش خارج می شوید.

فروشگاه اینترنتی

زمان و اثربخشی دو عامل مهم در تجارت الکترونیک هستند. اجازه بدهید سالها مبارزه را نجات بدهم و سودم را از دست بدهم.

سرویس استراتژی رشد من ارائه می دهد به شما نشان می دهد که چطور می توانید تمام فروشگاه های خود را در آن ذخیره کنید.

در گزارش استراتژی رشد شما برای شما جمع آوری شده است، من همه چیز را درباره فروشگاه شما بررسی می کنم که بر روی فروش تاثیر می گذارد و به شما این توالی را می دهد تا بازدید کنندگان، خریداران و سود بیشتری کسب کنید. این کاملا سفارشی و عملی است.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها